قرص لاغری بدون بازگشت

چگونه یک قرص لاغری را انتخاب کنیم که بازگشت نداشته باشد؟

 

لاغری بدون بازگشت

 

اولین مسئله ای برای افراد چاق پیش می آید که آیا با رژیم گرفتن و ورزش کردن هم امکان دارد کاهش وزن دوباره برگردد و به اضافه وزن تبدیل شود؟

باید به اینکه توجه داشته باشید حتی با ورزش و رژیم احتمال بازگشت وجود دارد افرادی که به عنوان مثال در دوره ی سه ماهه رژیم و ورزش ۸ کیلوگرم وزن کرده است در صورت اینکه رژیم را قطع کند و به پر خوری یا ریزه خواری و یا حتی نداشتن تحرک برگردد امکان بازگشت وجود دارد.

آیا مصرف قرص لاغری هم وزن کاهش یافته باز می گردد؟

این نکته که مکانسیم اثر قرص های لاغری ، افزایش سوخت و ساز بدن و چربی سوزی است و در اصل همان ورزش و رژیم است. اما با این تفاوت که سرعت بیشتری در کاهش وزن و سایز دارد و بازگشت دارد! قرص های لاغری در اصل اشتها را به صفر می رسانند و چربی سورزی انجام میدهند و با این مسئله باید بعد از مصرف و قطع قرص ها بهتر است مواری که در زیر نام برده می شود رعایت شود.

چرا وزن کم شده دوباره بر میگردد؟

به گفته چلسی امبر، متخصص تغذیه ممکن است کندی سوخت و ساز بدن مقصر اصلی باشد. وقتی فردی مقدار قابل توجهی وزن کم می کند، سوخت و ساز بدنش در واقع کند می شود. بدنتان نسبت به وزن کم شده مقاومت نشان می دهد چون مدت زمان طولانی با وزن بالا راحت بوده است. همچنین دکتر چلسی امبر معتقد است همه ما نقطه تنظیمی داریم که بدن در آن نقطه، وزن خود را در حالت تعادل می بیند و اگر سعی کنید از این نقطه پایین تر بروید ممکن است بدنتان مقاومت نشان دهد.

برای برنگشتن به وزن قبلی و حتی بیشتر از آن باید چه کاری انجام داد؟

۱-رژیم نباید فقط یک رژیم باشد ، باید تبدیل به یک سبک زندگی شود و ادامه دارد باشد حتی تا اخر عمر اما این به معنا نیست که غذا های مورد علاقه خود را نخورید
بهتر است صبح زود از خواب بیدار شوید و صبحانه کامل میل کنید غدای پر فیبر و کم کالری و شام سبک میان وعده ها بهتر است از میوه ،سالاد و سبزیجات اسفاده کنید

۲-همیشه خود را وزن کنید و وزن دقیق خود را داشته باشید البته در طول روز با مصرف غدا و آب امکان دارد وزن شما چند گرمی تغییر کنید که ربطی به اضافه وزن ندارد اگر میخواهید وزن دقیق خود را بدست بیاورید بهتر است صبح زود خود را وزن کنید.

 

۳-ورزش را به هیج وجه قطع نکنید حتی اگر در حد پیاده روی ساده اتفاق بیافتد.


قرص لاغری

خرید قرص لاغری

خرید قرص لاغری ادیوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *